Pojistěte si pravidelné platby

Pojištění plateb

Sjednáním výhodného pojištění již od 249 Kč měsíčně ochráníte Vaši rodinu před dočasným výpadkem příjmů vlivem pracovní neschopnosti, nedobrovolné ztráty zaměstnání a hospitalizace/domácí léčby následkem úrazu nebo nemoci. V těžké životní situaci budete mít s tímto pojištěním zajištěný náhradní pravidelný příjem až 10 000 Kč po dobu 6 měsíců. Pojistku uzavřete během pár minut z pohodlí domova.

Chci neveřejnou nabídku

Peníze na bezproblémový chod domácnosti v těžké situaci až po dobu 6 měsíců

  • Pojištění pravidelných plateb pro jednotlivce již za 249 Kč měsíčně a pro partnery za zvýhodněnou cenu od 439 Kč měsíčně
  • Cena je neměnná po celou dobu platnosti pojistné smlouvy
  • Sjednání pojištění je velice jednoduché a nevyžaduje žádné vstupní dotazníky, lékařské prohlídky ani čestné prohlášení o zdravotním stavu
  • Za pracovní neschopnost nebo nedobrovolnou ztrátu zaměstnání budete dle smluvních podmínek dostávat měsíční odškodné až 10 000 Kč (částka se nedaní)
  • Za hospitalizaci v nemocnici nebo domácí léčení následkem úrazu nebo nemoci budete dle smluvních podmínek dostávat denní odškodné 500 Kč (částka se nedaní)
  • Pojištění pracovní neschopnosti pokrývá i pracovní úrazy
  • Pojistka platí 24 hodin denně po celém světě

Výhodné podmínky i pro rizikové skupiny

Pojištění mazlíčků

Při sjednávání pojištění pravidelných plateb nezohledňujeme rizikové faktory. Nabízíme stejně výhodné podmínky pro prodavače, úředníky, hasiče, policisty, pracovníky ve výškách i milovníky adrenalinových sportů. Věříme totiž, že všichni si zaslouží mít základní finanční jistotu v těžkých životních situacích. Pojištění si u nás mohou uzavřít osoby ve věku od 18 do 64 let s trvalým pobytem v České republice.

Ochraňte svou rodinu před nečekaným výpadkem příjmů.

Sjednejte si pojištění pravidelných plateb online

Proč jsme nejlepší volba?

Finanční rating A-(Excellent

Finanční rating A-(Excellent)

Mezinárodní agentura A. M. Best pozitivně ohodnotila naši finanční sílu ratingem A-(Excelent).

Součást holdingu Fairfax

Součást holdingu Fairfax

Díky stabilnímu mezinárodnímu holdingu patříme mezi světové lídry v oblasti pojištění s vysokou upisovací kapacitou.

Mezinárodní platnost

Mezinárodní
platnost

Sjednané pojištění můžete využít po celém světě.

Nabízíme víc než jiní

Nabízíme víc
než jiní

Pro maximální spokojenost našich klientů nabízíme unikátní pojištění na míru, která splňují vysoké požadavky dnešní doby.

Zpátky na domovskou stránku

Provozovatelem webu je společnost Konecta Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny