Pojistěte si sedadla - úrazové pojištění osob v autě

Pojištění koček

Pojištění se uzavírá pro případ úrazu ve vozidle, které vlastníte nebo ho máte v dočasném užívání. V praxi toto pojištění využívají zejména majitelé osobních vozidel, provozovatelé taxi služeb, carsharingové společnosti a další. Pojištění se vztahuje na řidiče a další cestující až do maximální kapacity vozidla dle technického průkazu. Za cenu od 175 Kč za rok získáte pojištění s širokým rozsahem krytí a vysokými limity pojistného plnění.

Více informací

Doplněk k povinnému ručení, který Vám dodá klid za volantem

  • Úrazové pojištění sedadel s cenou od 175 Kč za rok se vztahuje na řidiče a pasažéry vozidla
  • Pojištění je určené především pro majitele osobních aut, provozovatele taxi služeb, carsharingové společnosti, autopůjčovny a společnosti zabývající se přepravou osob (kategorie vozů M1)
  • Posádka vozidla je pojištěná při jízdě nebo havárii vozidla, při nastupování a vystupování, při nakládání nebo vykládání z/do vozidla i při krátkodobé zastávce nutné k provedení nezbytných oprav nebo doplnění paliva
  • Pojistka je platná v plném rozsahu 24 hodin denně po celé Evropě
  • Pojištění kryje denní odškodnění při hospitalizaci, zlomeniny a popáleniny, trvalé tělesné poškození, výlohy na následné kosmetické operace a další následky úrazu uvedené v pojistné smlouvě
  • Za minimální cenu získáte široké krytí a vysoké limity (až 300 000 Kč za smrt následkem úrazu, až 500 000 Kč za trvalé tělesné postižení, až 100 000 Kč za výlohy na invalidní vozík atd.)
  • Pro maximální spokojenost klientů nabízíme 3 varianty pojištění sedadel

Proč jsme nejlepší volba?

Finanční rating A-(Excellent

Finanční rating A-(Excellent)

Mezinárodní agentura A. M. Best pozitivně ohodnotila naši finanční sílu ratingem A-(Excelent).

Součást holdingu Fairfax

Součást holdingu Fairfax

Díky stabilnímu mezinárodnímu holdingu patříme mezi světové lídry v oblasti pojištění s vysokou upisovací kapacitou.

Mezinárodní platnost

Mezinárodní
platnost

Sjednané pojištění můžete využít po celém světě.

Nabízíme víc než jiní

Nabízíme víc
než jiní

Pro maximální spokojenost našich klientů nabízíme unikátní pojištění na míru, která splňují vysoké požadavky dnešní doby.

Zpátky na domovskou stránku

Provozovatelem webu je společnost Konecta Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny