S naším pojištěním proti úrazu víte dopředu, jakou částku za konkrétní zranění dostanete
 • < Domů
 • < blog
 • < S naším pojištěním proti úrazu víte dopředu, jakou částku za konkrétní zranění dostanete

S naším pojištěním proti úrazu víte dopředu, jakou částku za konkrétní zranění dostanete

22/10/2020

Neočekávaná událost, která vede k úrazu se může stát komukoliv z nás. Zranění častokrát znamená pracovní neschopnost a výrazný zásah do života jednotlivce, rodinného rozpočtu i celkového fungování domácnosti. Přesně z těchto důvodů se vyplatí mít sjednané kvalitní úrazové pojištění s přehlednými podmínkami, abyste ve složité životní situaci dostali domluvené peníze za úraz v co nejkratším termínu.


Úrazové pojištění od Nahoď Pojistky je mezi lidmi oblíbené především pro skvěle propracovaný tabulkový systém pojistného plnění, který je maximálně transparentní. Klienti tak dopředu vědí, jakou částku od pojišťovny dostanou za konkrétní zranění.

Dokonce nemusíte ani čekat na celkové doléčení zranění. Stačí nás kontaktovat, předat potřebné informace a ihned po uznání nároku na pojistné plnění Vám vyplatíme celkovou částku, na kterou budete mít podle smluvních podmínek nárok.

Až 540 000 Kč za úraz. Zvolte si správné podmínky úrazového pojištění

Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme různé varianty úrazového pojištění. Výše pojistného plnění se podle zvolených parametrů mění, ale ve všech případech budete dopředu vědět přesné částky za konkrétní zranění.

Chci vědět víc

Pro lepší představu si uvedeme modelový příklad. Pokud si přes Nahoď Pojistky sjedná pojištění úrovně A člověk ve věku 18-59 let, tak:

 • za popáleniny kůže 3. stupně pokrývající 27 % a více tělesného povrchu dostane 450 000 Kč
 • za popáleniny 3. stupně menšího rozsahu, které budou pokrývat 4,5 % až 9 % tělesného povrchu, obdrží 135 000 Kč
 • za zlomeninu kyčelního kloubu nebo pánve 27 000 Kč
 • za vymknutí kolena, kotníku, lopatky, ramene, klíční kosti, lokte nebo zápěstí 9 000 Kč
 • za vnitřní poranění vyžadující otevřený chirurgický zákrok v oblasti hrudní nebo dutině břišní (s výjimkou kýly) 18 000 Kč

V případě, že úraz klientovi způsobí více poranění týkající se různých částí těla, pojistná plnění se sčítají dle smluvních podmínek až do výše maximálního pojistného plnění. Člověk z modelového příkladu tak může za jeden úraz získat od pojišťovny až 540 000 Kč.   

Jak vidíte, pojištění nabízí vysoké krytí za rozumnou cenu. Je navíc možné zvolit rodinou variantu, která ZDARMA pojistí i Vaše děti na 50 % částek dospělých.

Chci vědět více

Pro naše úrazové pojištění není rozhodující při jaké činnosti se Vám zranění přihodí. Moc dobře víme, že potenciální nebezpečí se skrývá například:

 • v prostředí domova: uklouznutí ve vaně, pád ze schodů, opaření horkou vodou
 • na zahradě: pád ze žebříku, ze střechy, při grilování
 • na cestách: smyk na mokré vozovce, auto v protisměru
 • při sportu: pád z kola, úraz z lyžování nebo kolečkových bruslí
 • v práci: autonehoda, pád z výšky nebo zranění po pádu předmětů

Při sjednávání úrazového pojištění nezohledňujeme ani povolání klienta a rizika spojená s volnočasovými aktivitami. Všem hasičům, policistům, pokrývačům, zedníkům, úředníkům i lovcům adrenalinových zážítků nabízíme pojištění za stejných podmínek. 

Přehledné podmínky, snadná komunikace a rychlé uzavření pojistky

Velkou výhodou úrazového pojištění od Nahoď Pojistky je také celosvětová platnost. Pokud se Vám stane úraz v zahraničí, máte nárok na pojistné plnění za stejných podmínek jako v České republice.

Ale pozor. Stále se jedná o úrazové pojištění, takže dostanete peníze pouze za konkrétní zranění. Není to náhrada za cestovní pojištění, které obvykle pokrývá náklady spojené s diagnostikou a léčbou zranění v zahraničním léčebném středisku.

A jak vlastně probíhá sjednání úrazového pojištění od Nahoď Pojistky?

Protože se řadíme mezi moderní společnosti, nemusíte kvůli uzavření úrazového pojištění nikam chodit. Sjednání je velice jednoduché a nevyžaduje žádné vstupní dotazníky, lékařské prohlídky ani čestné prohlášení o zdravotním stavu. Vše společně zvládneme snadno vyřídit po telefonu.

Tento způsob uzavírání smluv má i další výhody. Celý hovor je nahrávaný, takže je pro případ potřeby k dispozici kompletní záznam o průběhu sjednání smlouvy. Můžeme tak zpětně prověřit správnost postupů obchodníků a objektivně posoudit sporné situace. Dalším benefitem je, že úrazové pojištění obvykle začíná platit hned po ukončení hovoru. Člověk má ale zároveň dostatek času na rozmyšlenou. Pokud změníte názor a chcete smlouvu zrušit, stačí poslat písemné odstoupení způsobem uvedeným ve smluvních podmínkách.

Chci vědět více

Mohlo by vás zajímat:

Zájem o pojištění domácích mazlíčků roste. Ušetří desetitísíce i 1 milion

Číst článek >

Provozovatelem webu je společnost Konecta Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny