Zájem o pojištění domácích mazlíčků roste. Ušetří desetitísíce i 1 milion
  • < Domů
  • < blog
  • < Zájem o pojištění domácích mazlíčků roste. Ušetří desetitísíce i 1 milion

Zájem o pojištění domácích mazlíčků roste. Ušetří desetitísíce i 1 milion

27/10/2020

Domácí mazlíčci nám do života přínáší radost. Psy a kočky dokonce často považujeme za právoplatné členy rodiny. Nesmíme ale zapomínat, že za ně neseme ze zákona také plnou odpovědnost, a proto se vyplatí zvážit pojištění psů a koček. Správné pojištění pomůže s uhrazením výloh za odborné léčení úrazu u veterináře i s případnými škodami, které domácí mazlíček způsobí třetím osobám.


Bez vhodného pojištění mazlíčků zbytečně riskujete, že budete u veterináře platit desetitisíce z vlastní kapsy a za způsobenou škodu i mnohonásobně více.

Pojištění psů a koček je přitom velice snadné a v současné době se dá sjednat z pohodlí domova už od 149 Kč za měsíc. Platit začne hned po ukončení hovoru a k uzavření smlouvy přes Nahoď Pojistky nemusíte dokonce dokládat průkaz původu, lékařské prohlídky ani vyplňovat žádné zdravotní dotazníky.

Chci nezávaznou nabídku na pojištění domácích mazlíčků

Pojištění domácích mazlíčků od Nahoď Pojistky má však podstatně více výhod. Na rozdíl od mnoha konkurenčních nabídek na trhu nezohledňujeme při uzavírání smlouvy věk psů a koček. Máme pouze 3 základní podmínky:

  • pes nebo kočka musí být starší 3 měsíců
  • žije ve společné domácnosti
  • domácí mazlíček musí být řádně očipovaný a mít veškerá povinná očkování

V praxi to znamená, že můžete pojistit i starší domácí mazlíčky nebo psy ve služebním výkonu, asistenční psy pro osoby se zdravotním postižením i psí sportovce, kteří se aktivně účastní závodů.

Nabízíme také výhodnou variantu, ve které můžete jednou smlouvou vyřešit pojištění až 5 psů a koček ve Vaší domácnosti. Maximální pojistný limit se v takovém případě počítá pro každého mazlíčka zvlášť.

Na léčení úrazu až 30 000 Kč. Dopřejte mazlíčkovi nejlepší možnou péči

Přestože si často myslíme, že se domácímu mazlíčkovi nemůže nic stát, opak je pravdou. Doma může zvířátko nedopatřením spadnout ze schodů, narazit do skla a tím si poškodit čelist, spolknout kost a další nežádoucí předměty nebo si způsobit řezná poranění.

Další úrazy se mohou přihodit venku. Ať už při hraní s dalším zvířetem, nebo následkem vběhnutí domácího mazlíčka do vozovky. Ke zranění může dojít také při zájmových činnostech – při výcviku, sportování nebo při provozování myslivosti.

Uvedené situace se sice od sebe zásadně liší, ale mají jednoho společného jmenovatele - nutné, účelné a neodkladné ošetření úrazu veterinárním lékařem, které stojí nemalé peníze.

Chci se dovědět více o úrazovém pojištění pro domácí mazlíčky

Díky úrazovému pojištění mazlíčků od Nahoď Pojistky budete na tuto situaci připravení. Pes nebo kočka dostane od veterinářů nejlepší možnou péči a Váš rodinný rozpočet to nezruinuje. Podle zvoleného typu pojištění hradíme léčebné výlohy až do výše 30 000 Kč. Spoluúčast je pokaždé pouze 1 000 Kč.

Pojištění má také dvě velké výhody. Platí 24 hodin denně po celém světě. A pojistné plnění vyplácíme bez prodlení ihned po uznání nároku.

Mazlíček způsobil škodu? Pojištění odpovědnosti řeší ujmu až do 1 000 000 Kč

Jak už jsme napsali výše, majitelé psů a koček mají zodpovědnost také za škodu, kterou jejich mazlíček způsobí třetím osobám.

Co si pod tím představit? Uvedeme pár příkladů.

Ačkoliv máte skvěle vychovaného domácího mazlíčka, může dojít k neočekávané události. Zapomenete nedopatřením otevřenou branku a domácí mazlíček se v nestřeženou chvíli dostane do konfliktu s cizím zvířetem, které zraní nebo usmrtí. Může to být pes, kočka i hospodářské zvíře v blízkém okolí.

Podobným způsobem může dojít také k poranění člověka. Zejména dětí, které ještě nevědí, jak se k cizím psům správně chovat. Neopatrné jednání může často vyprovokovat k útoku i domácího mazlíčka, který je v běžných situacích dokonale klidný.

Samostatnou kapitolou jsou autonehody způsobené domácími mazlíčky. Pro lepší pochopení si výhodu pojištění ukážeme na konkrétním případu. Domácí mazlíček způsobí nehodu a soud pravomocně uloži náhradu škody ve výši 130 000 Kč. Pokud má Váš pes nebo kočka sjednané pojištění odpovědnosti, budete muset zaplatit 1 000 Kč spoluúčast a zbytek částky uhradí pojišťovna. Bez pojištění nebudete mít jinou možnost a celých 130 000 Kč zaplatit z vlastní kapsy.

V případě, že si sjednáte moderní pojištění mazlíčka přes Nahoď Pojistky, převezmeme zodpovědnost za škody způsobené domácím mazlíčkem třetím osobám na zdraví a majetku až do výše 1 000 000 Kč dle smluvních podmínek. To se vyplatí, nemyslíte?

Chci nezávaznou nabídku na pojištění odpovědnosti mazlíčků

Mohlo by vás zajímat:

S naším pojištěním proti úrazu víte dopředu, jakou částku za konkrétní zranění dostanete

Číst článek >

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a. s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny